Konokono Beach Resort

Konokono Zanzibar Beach Resort sa nachádza na polostrove Michamvi na juhovýchodnom pobreží Zanzibaru - v jednom z najautentickejších a najodľahlejších miest na ostrove - a má výhľad na nádherný záliv Chwaka.

 

Niekoľko kilometrov bielej panenskej pláže stojí pred Konokono. Letovisko je pokojným rajom, ktorý ponúka súkromie a pokoj v srdci prírody. V tomto pokojnom prostredí nájdete všetok moderný luxus, ako je hlavný bar pri bazéne, reštaurácia, bazény a kúpele, ktoré boli navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie.

 

Bazén v rezorte Konokono Zanzibar Beach je oázou relaxu. Biely a modrý odtieň bazéna odráža farby mora a jeho rozľahlej bielej pláže tiahnucej sa niekoľko kilometrov. Hostia si môžu vychutnať dlhé súkromné prechádzky pozdĺž pláže obklopenej sviežimi lesmi. Na konci dňa vám západy slnka poskytnú ideálne prostredie západy slnka. Konokono Zanzibar Beach Resort je so svojou obrovskou bielou nedotknutou plážou ideálnym miestom na oddych a regeneráciu. Jedinečná a exkluzívna atmosféra rezortu je prítomná aj v bazéne Infinity s výhľadom na nádherný záliv Chwaka.

 

Rovníková zemepisná poloha je zodpovedná za priemernú teplotu okolo 25 ° C. Existujú dve obdobia sucha - od decembra do marca a od júna do októbra, kedy môžu teploty dosiahnuť viac ako 30 ° C, a dve obdobia dažďov - od polovice apríla do mája a v novembri („mesiac s krátkymi dažďami“).

Stravovanie

 • polpenzia
 • all inclusive - lenLuxury Over Water Villa

Hlavná reštaurácia umiestnená na vrchole útesu ponúka panoramatický výhľad na zátoku Michamvi. Hostia si môžu vychutnať vynikajúce koktaily a večere pri západe slnka alebo noci plné hviezd. Reštaurácia s rozlohou 900 m² ponúka hosťom jedinečný kulinársky zážitok. Ponuka, ktorá je kombináciou miestnych a medzinárodných chutí, je koncipovaná tak, aby uspokojila všetky zmyslové potreby. Pozorný servis ponúkaný našimi zamestnancami splní všetky vaše štandardy očakávané od 5-hviezdičkových služieb.

Súčasťou reštaurácie je nekonečný bazén.

 

Pool bar

Vychutnajte si výhľad so širokým výberom vína, koktaily, sendviče a občerstvenie potešia vaše zmysly od rána do večera.

Hosťom ponúka na obed aj grilované ryby a od rána do popoludnia tiež výber koktailov a občerstvenia, ktoré si môžete vychutnať pri krásnom západe slnka.

Ubytovanie

 • TV
 • Wifi
 • Minibar
 • Klimatizácia
 • súkromný bazén

 

 

Garden view villa

Vily s výhľadom do záhrady ponúkajú luxus jedinečnej polohy a súkromie vlastnej súkromnej terasy, ktorá je ideálna na ponorenie sa do pokoja sviežich záhrad Konokono. Každá vila má rozlohu 135 m2 s vonkajšou terasou o rozlohe 50 m2, posteľou king alebo oddelenými lôžkami a záhradou a súkromným bazénom.

Sea view villa

Vily s výhľadom na more majú výhľad na krásny záliv Chwaka. Každá z víl má rozlohu 135 m2 (interiér s rozlohou 85 m2 a terasa s rozlohou 50 m2) s úžasným výhľadom na oceán a posteľou king. Aby ste si mohli vychutnať romantické západy slnka, má patio určené pre dvoch, ktorého súčasťou je záhrada so súkromným  bazénom.

Isararya Luxury Over Vater Villa

„Vodné vily Isaraya“ sa nachádzajú na móle Konokono Beach Resort. Tieto exkluzívne vodné vily sú koncipované štýlovo a pohodlne so všetkým luxusom, ktorý by ste mohli pre svoj pobyt potrebovať.

Každá vodná vila má rozlohu 100 m2 (interiér vily s rozlohou 65 m2 a súkromná terasa s rozlohou 35 m2). Z tejto terasy  so súkromným bazénom si môžete vychutnať nedotknutú vodu Indického oceánu s priamym prístupom cez súkromné schody alebo jednoducho relaxovať na ležadle alebo sledovať malebné a romantické prostredie. západy slnka v zálive Chwaka so západom slnka alebo večerou vonku!

Beach Pavilions

Úplne nové plážové pavilóny sa nachádzajú na krásnej bielej pláži. Každý z pavilónov má rozlohu 60 m² (interiér s rozlohou 40 m² a terasa s rozlohou 20 m²) s úžasným výhľadom na pláž a more a posteľou king. Aby ste si mohli vychutnať malebné romantické západy slnka, je tu krytá terasa a vlastný bazén.

Two Bedroom Sea View Villa

Vila s 2 spálňami a výhľadom na more. Každá z víl má rozlohu 160 m2 (interiér 100 m2 a terasa 60 m2) s úžasným výhľadom na oceán. Hlavná spálňa má posteľ veľkosti king s vlastnou toaletou, druhá spálňa má 2 oddelené postele. Terasa s vlastným bazénom, 2 ležadlá a stôl so 4 stoličkami.

V prípade záujmu Vám pripravíme ponuku podľa Vašich požiadaviek.

Žiadosť o kalkuláciu

Načítava sa...

Podmienky vstupu:

  • Platné víza - možnosť zakúpenia na letisku
  • Cestovné poistenie platné počas celého pobytu
  • COVID PCR test je potrebný
  • Vakcinácia nie je povinná

Úradné jazyky:

  • angličtina
  • svahilčina

Mena:

  • tanzánijský šiling

Kurz:

  • 1 Eur = 2820 TZS

Elektrina:

  • 220 V

Počasie:

  • najlepšie obdobie december - marec
  • obdobie dažďov apríl - máj
  • celoročná priemerná teplota 28 °C

ZANZIBAR WEATHER