LA/HOLLYWOOD – LAS VEGAS/GRAND CANYON - SAN FRANCISCO

The best Trip "Západ USA"

Pozrite si s nami to najkrajšie zo západnej Ameriky! Počas nášho výletu navštívime jej najzaujímavejšie miesta na západnom pobreží-Las Vegas, Los Angeles, Hollywood, a nakoniec San Francisco.

Našou prvou zastávkou bude Las Vegas –svetové hlavné mesto zábavy. Vegas je úžasné mesto plné energie nachádzajúce sa v strede nevadskej púšte, v ktorom nie je možné, aby ste sa čo i len chvíľku nudili.

 

Uvidíte rozprávkový "Strip" plný svetoznámych hotelov a kasín (Bellagio, MGM Grand, hotel Ceasar Palace, hotel Wynn, hotel Luxor a mnoho ďalších), kde pulzuje pestrý nočný život. Môžte sa dosýta nadýchať atmosféry veľkého hazardu, bez toho, aby ste sa obávali o svoje „milióny“. Samozrejme, že hráči majú všetky drinky zadarmo.

 

Ďalej uvidíte nočné kluby, v ktorých najväčšie celebrity usporadúvajú svoje párty, divadlá, kde pôsobia najtalentovanejší umelci sveta a ktorí sa vám predstavia v nezabudnuteľných shows.

 

Pre náruživých hráčov golfu sú tu perfektné golfové ihriská, nezabudnuteľný zážitok vám pripraví prekrásna tancujúca fontána pred hotelom Bellagio na umelo postavenom jazere, pre milovníkov adrenalínu zasa horské dráhy, nočný let helikoptérou a mnoho iného.

Neodmysliteľnou súčasťou zájazdu je výlet do Grand Canyonu (fakultatívne). Je to prírodná scenéria, „vyrezaná“ riekou Colorado počas miliónov rokov do kamenného podkladu.

 

V súčasnosti je to časť Národného parku Grand Canyon a obravská pýcha Ameriky. Priamo v Grand Canyone na vrchole je pripravený domorodý indiánsky obed a fakultatívne aj prelet lietadlom alebo helikoptérou.

Našou ďalšou zastávkou je Hollywood. Pozrieme si hviezdy známych hercov spevákov na "Walk of Fame", prevetráme penaženky na Rodeo Drive, kde nakupovala aj filmová "Pretty woman", nazrieme do domovov boháčov v Beverly Hills, navštívime štúdia Universal, v ktorých sa zrodili tie najväčšie filmové trháky ako Jurský Park, Múmia alebo Čeluste alebo budeme oddychovať v neďalekej Santa Monica a možno sa stretneme aj s niektorým zo záchranárov zo seriálu Baywatch.

 

Mesto, s ktorým zažijete lásku na prvý pohľad – čarovné San Francisco. Na vlastné oči tu zažijete všetko o čom ste doteraz len počuli – Golden Gate Bridge, Oakland Bay Bridge, bláznivé strmé ulice, legendárne väzenie Alcatraz, ktoré bolo núteným domov najhorších väzňov 20. storočia vrátane Al Caponeho, najkľukatejšiu uličku na svete Lombard Street, ktorú v lete zdobia krásne kvety, svetoznáme električky, tulene vítajúce turistov v prístave a omnoho viac. San Francisco má výbornú celoročnú klímu, je krásne v každom ročnom období.

 

Tak huráá do Ameriky!

CENA ZAHŔŃA:

letenka vrátane letiskových poplatkov

vnútroštátne letenky vrátane letiskových poplatkov

transfery z letísk a na letiská v USA

2 noci ubytovanie v 3* hoteli v Hollywoode

4 noci ubytovanie v 3* hoteli v Las Vegas priamo na Stripe

3 noci ubytovanie v 3* hoteli v San Franciscu vo Fishermann´s Wharf alebo Union Square

jednodňový výlet po LA

výlet do Grand Canyonu

jednodňový autobusový výlet po San Franciscu, vrátane túry ku Golden Gate Bridge

slovensky hovoriaci zástupca CK Enjoy Travel v Las Vegas a Los Angeles

poistenie proti insolvencii CK

vstupné formality do USA

CENA NEZAHŔŇA:

komplexné cestovné poistenie

strava a prepitné

fakultatívne výlety

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

Tento pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní a skombinovať so zájazdom kdekoľvek v USA! Ak Vám nevyhovuje termín alebo dĺžka pobytu, napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku podľa Vášho želania.

 

NOVINKA!
Dovolenku je možné kúpiť aj na splátky. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

REZERVÁCIE

K dispozícii nie sú žiadne rezervácie
Načítava sa...