Melia Zanzibar

Luxusný hotel Melia Zanzibar sa rozprestiera na 40-ha pozemku priamo pri nádhernej 300 metrov dlhej bielej piesočnatej pláži Gabi beach

Poloha: hotel sa nachádza v pokojnej oblasti Kiwengwa na východnej strane ostrova. Transfer z letiska trvá cca 75 minút.

Popis: Luxusný komplex má 124 izieb. Skvelé jedlo si vychutnáte v šiestich reštauráciach a 4 baroch. V hoteli tiež nájdete obchod so suvenírmi, klenotníctvo, zmenáreň, práčovňa, centrum vodných športov, fitness, spa. Posledná rekonštrukcia bola v roku 2019. Bola vybudová nová časť Level, ktorá je umiestnená pri pláži Gabi.

Pláž: ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo, toalety a sprchy, bar, reštaurácia. Pláž sa nachádza na konci pozemku rezortu, vzdialenosť asi 10 minút chôdze. Klienti môžu tiež využiť hotelovú dopravu golfovými vozíkmi.

Strava: 

  • Standard All Inclusive
  • Premium All Inclusive pre LEVEL kategoriu

Ubytovanie:

Všetky izby sú vybavené: Wifi, trezor, klimatizácia, TV, minibar, kávovar, telefón, luxusné toaletné potreby

Výhody kategória LEVEL

 

 

  • Garden room 50 m2

Izby sa nachádzajú sa na  prízemí s terasou.  Manželská posteľ,  kúpeľňa je vybavená vaňou a oddelenou sprchou,  vonkajšia sprcha.  Max. 2 dospelých a 1 dieťa do 12 rokov.

  • Terrace room 50 m2

izby majú rovnaké vybavenie ako izby Gareden, nachádzajú sa na prvom poschodí, majú čiastočný výhľad na more z vlastnej terasy. Max. 2 dospelých a 1 dieťa do 12 rokov.

Žiadosť o kalkuláciu

Načítava sa...