OBĽÚBENÝ ZÁJAZD MIAMI BEACH - ORLANDO/DISNEY WORLD

Florida je synonymom života plného slnka, oddychu, nádherných bielych pláží s azúrovo modrou vodou, rušného nočného života a pohody. Tento zájazd je skĺbením poznávacieho zájazdu a oddychu na pláži.

 

Počas 8-dňovej dovolenky vás vezmeme do Orlanda, mesta, ktoré sa preslávilo najmä vďaka Disneyho zábavným parkom,kde si prídu na svoje nielen deti ale aj dospelí.

Na letisku našich klientov čaká slovensky hovoriaci delegát našej CK, ktorý zabezpečí odvoz a ubytovanie v hoteli. Po prílete do Miami je už len na vás, či preferujete týždňový oddych na pláži, alebo sa vyberiete napr. na výlet do Everglades - národného parku, kde sa preveziete vznášadlom a stretnete sa zoči voči aligátorom alebo ste športovým fanúšikom a radi si pozriete jeden z najlepších svetových basketbalových teamov - Miami heats alebo využijete veľmi výhodné americké ceny na nákup značkového oblečenia a obuvi v jednom z floridských známych outletových centrách.

 

Pobyt v Miami si naši klienti veľmi radi spájajú s luxusnou plavbou v Karibiku, ktorá vám poskytne nezabudnuteľné zážitky za veľmi prijateľné ceny.

V New Yorku strávite spolu 3 noci, zástupca cestovnej kancelárie (slovensky hovoriaci) vám počas pobytu bude k dispozícii, prevedie Vás mestom a ponúkne možnosti výletov a miesta, kde sa môžete zabávať a nakupovať.

 

V cene zájazdu je zahrnutá kompletná letecká doprava  a 3 noci v hoteli priamo na Manhataneslovenký delegát. Neváhajte a zažite s nami New York!

FAKULTATÍVNE VÝLETY

 

Kennedy Space Center - vstup 34Eur/osoba

Orlando Premium Outlets - 30Eur/osoba

Seaworld Orlando - 67Eur/osoba

1-dňový vstup do Disney parku - 82USD + daň

Everglades národný park+airboat ride+aligator show s anglicky hovoriacim sprievodcom (5-hodinový výlet) - 55Eur/osoba

Key West - najjužnejšie ostrovčeky Floridy, pospájané neuveriteľnými mostami, skutočné karibské pláže - anglicky hovoriaci sprievodca(12-hodinový výlet) -67Eur/osoba

Miami city tour - anglicky hovoriaci sprievodca (5-hodinový výlet) - 37Eur/osoba

Miami Sea aquarium - vstup 35Eur/osoba

CENA ZAHŔŃA:

4 x ubytovanie v Orlande 3* hotel

3 x ubytovanie priamo na Miami Beach v 3* hoteli

letenka vrátane všetkých poplatkov

transfery letisko – hotel – letisko

služby vášho osobného slovenského delegáta

poistenie proti úpadku CK

vybavenie ESTA formuláru vrátane poplatkov za vstupné formality

CENA NEZAHŔŇA:

komplexné cestovné poistenie

strava a prepitné

fakultatívne výlety

ZĽAVY!

Príplatok za jednolôžkovú izbu 400 Eur.

Zľava pre 3. osobu na izbe 75 Eur.

 

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

 

Len u nás vám je k dispozícii váš osobný slovenský delegát, nie je potrebné, aby sa naplnil minimálny počet účastníkov, zájazd sa uskutoční aj v prípade, že ste dvaja!

 

Tento pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní  alebo skombinovať so zájazdom kdekoľvek v USA!  Ak Vám nevyhovuje termín alebo dĺžka pobytu, napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku podľa Vášho želania.

 

NOVINKA!
Dovolenku je možné kúpiť aj na splátky. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

REZERVÁCIA

K dispozícii nie sú žiadne rezervácie
Načítava sa...