Sands Beach Resort Zanzibar

Sands beach rezort uvod

Rezort Sands Beach sa nachádza na juhovýchodnom pobreží Zanzibaru.

 

Malebná dlhá biela piesočnatá pláž Dongwe bola zvolená za jednu z 30 najlepších ostrovných pláží na svete. Ponúka príležitosť absolvovať dlhé prechádzky s tyrkysovým oceánom lapujúcim sa o breh.

 

Nachádza sa blízko útesu a Modrej lagúny so svojimi krištáľovo čistými vodami a bohatým morským životom. Je to ideálne miesto na šnorchlovanie a potápanie.

 

Rezort Sands Beach je idylickým miestom na odpočinok a vychutnávanie pokojnej atmosféry, či už pri bazéne alebo si môžete vychutnať nádherný výhľad na Indický oceán.

 

Hotel sa nachádza na krásnej pláži lemovanej tropickou záhradou a ponúka úplné súkromie. Je to skvelé miesto na návštevu.

 

Raj prírody, s bielymi plážami, krištáľovo čistou vodou: ideálny cieľ pre tých, ktorí ocenia pokoj a mier.

 

Pláž:

Na pláži nájdete pohodlné vybavenie s lehátkami, postele s baldachýnom. Priamo na pláži nájdete občerstvenie v bare alebo reštaurácii, kde si môžete vychutnať spoločnosť priateľov a popíjať čerstvý kokteil alebo si vychutnať niektorý z našich typických receptov zo Zanzibaru.

 

Vybavenie rezortu:

Môžete si zaplávať v našom veľkom 30 metrov dlhom bazéne, ktorý sa nachádza v samom strede hotela. Ideálne miesto na odpočinok a ochladenie s množstvom ležadiel a slnečníkov. Vedľa hlavného bazéna je tiež malý kruhový bazén pripravený pre deti.

 

V okolí bazéna si hostia môžu vychutnať osviežujúce nápoje, koktaily a jedlo, ktoré vám kedykoľvek naservíruje príjemný personál rezortu.

Polpenzia - raňajky, večera

Hlavná reštaurácia

Nemalo by byť prekvapením, že zanzibarská kuchyňa ponúka ohromujúcu škálu vôní a chutí. Ostrov odhaľuje jedinečnú kombináciu chutí a vplyvov jedla, kde sa medzinárodná kuchyňa spája so svahilskými tradíciami. Naša reštaurácia ponúka vynikajúce jedlá spojené so sofistikovaným umeleckým nádychom, aby vytvorili blažený zážitok uspokojujúci vaše zmysly a všetky kulinárske očakávania.

 

Pokrmy sa pripravujú iba z miestnychm čerstvých produktov. Každé jedlo je čerstvo pripravené a je pripravené s cieľom zmiešania miestnych chutí a náročných očakávaní gurmánskej kuchyne.

Beach Bar

Plážový bar sa nachádza priamo na pláži, otočený k moru. Môžete kedykoľvek počas dňa popíjať exotické koktaily, osviežujúce nápoje, domáce šťavy z tropického ovocia alebo miestne a talianske kávy. Každý deň o 17:00 popoludní, je našim hosťom ponúkaný bezplatný čaj s cookies. Sledujte zvuk vĺn a užívajte si piesok medzi prstami na nohách.

Standard Bungalow (35 m2)

Manželská posteľ, výhľad na more alebo do záhrady, vlastná kúpeľňa, klimatizácia, stropný ventilátor, chladnička, čajník / kávovar, trezor, sušič vlasov a toaletné potreby.

Seaview Villa (140 m2)

Manželská posteľ King, obsadenie dvoma osobami s možnosťou tretieho lôžka , obývacia izba s WC (WC a umývadlo), spálňa s vlastnou kúpeľňou, ďalšia vonkajšia sprcha, klimatizácia, stropný ventilátor, chladnička, čajník / kávovar, elektronický trezor, sušič vlasov a toaletné potreby, veranda a terasa

Two Bedroom Villa s vlastným bazénom (200 m2)

Tieto vily majú 2 samostatné spálne, jednu s posteľou king, druhú s posteľou king alebo 2 jednolôžka. 3 kúpeľne, vonkajšia sprcha, klimatizácia, stropné ventilátory, chladnička, čajník / kávovar, elektronický trezor, sušič vlasov a toaletné potreby. Veranda a terasa so súkromným bazénom a ležadlami. Maximalna obsadenosť 4 dospelé osoby a jedno dieťa do 12 rokov alebo 2 dospelé osoby a 3 deti.

Žiadosť o kalkuláciu

zadajte požadovaný termín

Načítava sa...

Podmienky vstupu:

  • Platné víza - možnosť zakúpenia na letisku
  • Cestovné poistenie platné počas celého pobytu
  • COVID PCR test je potrebný
  • Vakcinácia nie je povinná

Úradné jazyky:

  • angličtina
  • svahilčina

Mena:

  • tanzánijský šiling

Kurz:

  • 1 Eur = 2820 TZS

Elektrina:

  • 220 V

Počasie:

  • najlepšie obdobie december - marec
  • obdobie dažďov apríl - máj
  • celoročná priemerná teplota 28 °C

ZANZIBAR WEATHER