ZÁJAZD DO LAS VEGAS – LOS ANGELES – NEW YORK

Navštívte tie najobľúbenejšie miesta Ameriky, miesta, ktoré nemôžu chýbať v žiadnom americkom filme a miesta o ktorých píšu básnici a spievajú speváci.

 

Pozrite si s nami to najkrajšie z Ameriky! Počas nášho výletu navštívime jej najzaujímavejšie miesta na západnom pobreží – Las Vegas, Los Angeles, Hollywood a nakoniec hlavné mesto sveta New York.

Našou prvou zastávkou bude Las Vegas –svetové hlavné mesto zábavy. Vegas je úžasné mesto plné energie nachádzajúce sa v strede nevadskej púšte, v ktorom nie je možné, aby ste sa čo i len chvíľku nudili.

 

Uvidíte rozprávkový "Strip" plný svetoznámych hotelov a kasín (Bellagio, MGM Grand, hotel Ceasar Palace, hotel Wynn, hotel Luxor a mnoho ďalších), kde pulzuje pestrý nočný život. Môžte sa dosýta nadýchať atmosféry veľkého hazardu, bez toho, aby ste sa obávali o svoje „milióny“. Samozrejme, že hráči sú vítaní a majú všetky drinky zadarmo.

 

Ďalej uvidíte nočné kluby, v ktorých najväčšie celebrity usporadúvajú svoje párty, divadlá, kde pôsobia najtalentovanejší umelci sveta a ktorí sa vám predstavia v nezabudnuteľných shows. Pre náruživých hráčov golfu sú tu perfektné golfové ihriská, nezabudnuteľný zážitok vám pripraví prekrásna tancujúca fontána pred hotelom Bellagio na umelo postavenom jazere, pre milovníkov adrenalínu zasa horské dráhy, nočný let helikoptérou a mnoho iného.

Našou ďalšou zastávkou a neodmysliteľnou súčasťou zájazdu je výlet do Grand Canyonu (fakultatívne). Je to prírodná scenéria, „vyrezaná“ riekou Colorado počas miliónov rokov do kamenného podkladu.

 

V súčasnosti je to časť Národného parku Grand Canyon a obrovská pýcha Ameriky. Priamo v Grand Canyone na vrchole je pripravený domorodý indiánsky obed a fakultatívne aj prelet lietadlom alebo helikoptérou a plavba loďou po rieke Colorado.

Nasleduje smer Hollywood a Los Angeles. Pozrieme si hviezdy známych hercov spevákov na "Walk of Fame", prevetráme peňaženky na Rodeo Drive, kde nakupovala aj filmová "Pretty woman", nazrieme do domovov boháčov v Beverly Hills, navštívime štúdia Universal, v ktorých sa zrodili tie najväčšie filmové trháky ako Jurský Park, Múmia alebo Čeluste alebo budeme oddychovať v neďalekej Santa Monica a možno sa stretneme aj s niektorým zo záchranárov zo seriálu Baywatch.

Veľké jablko, Mesto, ktoré nikdy nespí, Gotham, Taviaci kotol - to sú prezývky tohto najväčšieho amerického mesta, centra svetového obchodu a finančníctva, mesta New York.

 

Kto by nepoznal pojmy ako Socha slobody, Empire State building, Wall street, Manhattan, Broadway, Times Square, Carnegie Hall, Madison Square Garden a mnoho ďalších. Ale stále viac je tých, ktorí by tieto miesta chceli vidieť a zažiť. Poďte s nami za „Veľkú mláku“ a ochutnajte z Veľkého jablka!

 

Prejdite sa po 5th Avenue, rozhliadnite sa zo strechy najvyššieho mrakodrapu, dajte si piknik v Central Parku, navštívte Metropolitan Museum of Art. Alebo si chcete pozrieť zápas NHL? Toto všetko sa dá stihnúť počas nášho pobytu v New Yorku.

 

Tak huráá do Ameriky!

CENA ZAHŔŃA:

medzinárodná letenka vrátane letiskových poplatkov

vnútroštátne letenky LAS-LAX, LAX-NYC vrátane letiskových poplatkov

transfery z letísk a na letiská v USA

5 nocí ubytovanie v 3* hoteli v Las Vegas priamo na Stripe – Circus Circus 3* alebo podobný

 2 noci ubytovanie v 3* hoteli v LA blízko Walk of Fame, Days Inn Near Universal alebo podobný

3 noci ubytovanie v 3* hoteli v New Yorku priamo na Manhattane, Holiday Inn Express Wall Street alebo podobný

slovensky hovoriaci zástupca CK Enjoy Travel v každom meste

poistenie proti insolvencii CK

vstupné formality do USA

CENA NEZAHŔŇA:

komplexné cestovné poistenie

strava a prepitné

miestna daň v New Yorku 1,5 USD/noc

fakultatívne výlety

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

Tento pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní a skombinovať so zájazdom kdekoľvek v USA! Ak Vám nevyhovuje termín alebo dĺžka pobytu, napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku podľa Vášho želania.

 

NOVINKA!
Dovolenku je možné kúpiť aj na splátky. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

REZERVÁCIE

K dispozícii nie sú žiadne rezervácie
Načítava sa...