ZÁJAZD NEW YORK - FLORIDA

New York - veľké jablko, mesto, ktoré nikdy nespí - to sú prezývky tohto najväčšieho amerického mesta, centra svetového obchodu a finančníctva.

 

Kto by nepoznal Sochu slobody, Empire state building, Wall street, Manhattan, Broadway, Times Square, Carnegie Hall, Madison Square Garden a mnoho ďalších.

 

Prejdite sa po 5th Avenue, rozhliadnite sa zo strechy najvyššieho mrakodrapu, dajte si piknik v Central Parku, zažite muzikál na Broadwayi. Alebo si chcete pozrieť zápas NHL? Toto všetko sa dá zažiť jedine v New Yorku!

Florida je synonymom života plného slnka, oddychu, nádherných bielych pláží s azúrovo modrou vodou, rušného nočného života a pohody.

Na letisku našich klientov čaká slovensky hovoriaci delegát našej CK, ktorý zabezpečí odvoz a ubytovanie v hoteli. Je už len na vás, či preferujete oddych na pláži, alebo sa vyberiete napr. do Everglades - národného parku, kde sa preveziete vznášadlom a stretnete sa zoči voči aligátorom alebo ste športovým fanúšikom a radi si pozriete jeden z najlepších svetových basketbalových teamov - Miami heat alebo využijete veľmi výhodné americké ceny na nákup značkového oblečenia a obuvi v jednom z floridských známych outletových centrách.

 

Pobyt v Miami si naši klienti veľmi radi spájajú s luxusnou plavbou v Karibiku, ktorá vám poskytne nezabudnuteľnú dovolenku a zážitky za veľmi prijateľné ceny.

FAKULTATÍVNE VÝLETY MIAMI

 

Everglades národný park+airboat ride+aligator show s anglicky hovoriacim sprievodcom (5-hodinový výlet) - 55Eur/osoba

Key West - najjužnejšie ostrovčeky Floridy, pospájané neuveriteľnými mostami, skutočné karibské pláže - anglicky hovoriaci sprievodca(12-hodinový výlet) - 67Eur/osoba

Miami city tour - anglicky hovoriaci sprievodca (5-hodinový výlet) - 37Eur/osoba

Miami Sea aquarium - vstup 35Eur/osoba

CENA ZAHŔŃA:

letenka vrátane letiskových poplatkov

transfery z letísk a na letiská v USA

3 noci ubytovanie v 3* hoteli v New Yorku priamo na Manhattane

5 nocí ubytovanie  v 3* hoteli na Miami Beach

slovensky hovoriaci zástupca CK Enjoy Travel aj v New Yorku aj v Miami

poistenie proti insolvencii CK

vstupné formality do USA

CENA NEZAHŔŇA:

komplexné cestovné poistenie

strava a prepitné

fakultatívne výlety

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

Tento pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní a skombinovať so zájazdom kdekoľvek v USA! Ak Vám nevyhovuje termín alebo dĺžka pobytu, napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku podľa Vášho želania.

 

NOVINKA!
Dovolenku je možné kúpiť aj na splátky. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

REZERVÁCIA

K dispozícii nie sú žiadne rezervácie
Načítava sa...

INFORMÁCIE:

Odlet z: Viedne/Budapešti
Strava: Bez stravy