Constance Ephelia Resort

Oživte myseľ, telo a dušu v 5* prírodnom parku s rozlohou 120 hektárov, ktorý ponúka najvzácnejšiu a najvzácnejšiu komoditu: priestor.

 

Čo ponúka rezort?

Constance Ephelia Resort sa nachádza na dvoch z najkrajších pláží na ostrove Mahé s výhľadom na morský národný park Port Launay. Má jedinečnú polohu zasadenú do 120 hektárov pôdy s bujnou a vzácnou vegetáciou.

 

Panenské pláže, množstvo zelene

Oslnivá, pulzujúca krása, nedotknuté pláže, tropická zeleň a pokoj. Nekonečné možnosti pre šport a aktivity potešia tých, ktorí majú radi dynamickejší oddych.

 

Top kúpele

Naše wellness kúpele patria k najväčším v Indickom oceáne. Bude vás tu rozmaznávať rodinný a neformálny luxus.

 

Kde sa rezort nachádza?

Tento špičkový rezort nájdete len 40 minút jazdy od medzinárodného letiska Seychely a 30 minút od hlavného mesta Victoria.

 

Pre koho je vhodný rezort?

Constance Ephelia Resort je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Mladí hostia od 4 do 11 rokov sú pozvaní do Constance Kids Clubu. S vyškolenými animátormi deti spoznajú ostrov, miestne remeslá a tiež si môžu vyskúšať kulinárske aktivity.

Všetky izby sú komfortne zariadené s moderným štýlovým nábytkom v teplých farbách pre sviežu a šik atmosféru.

 

Možnosti ubytovania:

Tropical Garden View Rooms 48 m2

Izby s modernou výzdobou spájajú štýl a funkčnosť a ponúkajú pocit priestoru.
Priestranná kúpeľňa s inteligentným sklom (možnosť ponechať ho priehľadné alebo nepriehľadné pre súkromie) a jeho bezbariérový sprchovací kút ponúka extra dávku luxusu. Súčasťou každej izby je aj klimatizácia, stropný ventilátor, WC, sušič vlasov, vlastný balkón s prístupom do záhrady, LCD TV, mac mini, telefón, mini-bar, čaj a káva zariadenia, trezor a bezplatné WI-FI. Maximálna obsadenosť 2 dospelé osoby.

Pôdorys izby                

Junior Suite 62 m2

Elegantne zariadené izby ponúkajú veľkú posteľ, priestor na sedenie vo vnútri a zariadenú terasu vhodnú na opaľovanie. Suity sa nachádzajú len pár krokov od pláže. Všetky suity sú vybavené klimatizáciou, stropným ventilátorom, kúpeľňou s vaňou, dvojitým umývadlom, samostatným sprchovacím kútom, WC, sušič vlasov, posedenie, LCD TV, mac mini, telefón, minibar, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, trezor a bezplatné WI-FI. Maximálna obsadenosť: 2 dospelé osoby + dieťa do 13 rokov.

Pôdorys izby

Senior Suite 80 m2

Priestranné suity sa nachádajú v blízkosti pláže. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, stropným ventilátorom, kúpeľňou s vaňou, dvojitým umývadlom, samostatnou sprchou, WC, sušič vlasov, posedením na terase, LCD TV, mac mini, telefón, bezplatný kávovar Nespresso s kapsulami, minibar, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, trezor a bezplatné WI-FI. Maximálna obsadenosť: 3 dospelé osoby, 2 dospelé osoby + dieťa do 13 rokov

Pôdorys izby

Family Villa so súkromným bazénom

2 spálňová Family Villa 330 m2

Zažite úplné totálne rozmaznávanie a relax v rodinných vilách so súkromným bazénom. Priestranne navrhnuté a štýlovo zariadené vily sú zariadené LCD TV, mac mini, minibar, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, bezplatné bicykle, kávovar s Nespresso kapsulami a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. 

Maximálna obsadenosť 4 osoby.

Pôdorys izby

3 spálňová Family Villa 350 m2

Pozostáva z troch spální (jedna hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a dve ďalšie spálne zdieľajúce jednu kúpeľňu). Jedna spálňa sa nachádza na prízemí a dve na poschodí. Maximálna obsadenosť 6 dospelých + 1 dieťa do 13 rokov.

Pôdorys izby

Beach Villa so súkromným bazénom

1 spálňová Beach Villa 240 m2

Zobuďte sa za zvukov oceánu v plážovej vile nachádzajúcej sa pozdĺž jednej z najkrjších pláží na Seychelách alebo relaxujte v súkromnom bazéne. Tieto vily s jednou spálňou sa nachádzajú na severnej pláži Port Launay. Každá z nich je priestranná a štýlovo zariadená s veľkou vlastnou kúpeľňou, pergolou na relaxáciu, LCD TV, mac mini, minibar, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, kávovar s kapsulami Nespresso , bezplatnými bicyklami a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet

Maximálna obsadenosť 2 osoby.

Pôdorys izby

2 spálňová Beach Villa 370 m2

Tieto dvojspálňové vily sa nachádzajú na severnej pláži Port Launay. Majú rovnaké vybavenie ako plážové vily s jednou spálňou. 

Maximálna obsadenosť 4 dospelé osoby + 2 deti do 13 rokov.

Pôdorys izby

Hillside Villa so súkromným bazénom

1 spálňová Hillside Villa 120 m2

2 spálňová Hillside Villa 220 m2

Vily na svahu s výhľadom na morský park Port Launay (buď s jednou alebo dvoma spálňami) majú súkromný nekonečný bazén a boli skonštruované a prispôsobené žulovým skalám na mieste, čím vytvárajú unikátny koncept ubytovania. Vybavenie: LCD TV, mac mini, minibar, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, kávovar Nespresso s kapsulami, bezplatná elektrická bugina a bezplatné WI-FI. Strava je podávaná priamo vo vilách pre maximálne súkromie.

Maximálna obsadenosť:

Vila s 1 spálňou: 2 osoby

Vla s 2 spálňami: 4 osoby

Pôdorys izby

Constance Ephelia má 5 reštaurácií a 7 barov. Každá reštauácia a barmá svoj vlastný individuálny koncept, dizajn a dekor pre maxilmálne prežitie kulinárskych a barových zážitkov. Dizajn odráža eleganciu a funkčnosť spolu s jemným nádychom afrického vplyvu.  Rezort je veľmi „priateľský aj k deťom“ a ponúka rôzne menu pre rôzne vekové kategórie.

Corossol

Corossol je hlavná bufetová reštaurácia, ktorá ponúka raňajky a večere. „Varenie naživo a tematické večery formou bufetu“,  ponúka jedlá z rôznych kuchýň sveta – od tandoori po pizzu, je to skutočná harmónia príchutí. 

Kapacita: 380 miest | Dress code: Casual Chic
Otváracie hodiny:

Skoré kontinentálne raňajky: 04:30 – 07:00 / Raňajky: 07:00 – 10:30

Večera: 18:30 – 22:30

Helios

Helios je neformálna elegantná reštaurácia, ktorá ponúka „stredomorskú tému“ a  nachádza sa na južnej strane rezortu. Podávajú sa tu obedy a večere s ingredienciami a vplyvom z južného Francúzska, Talianska, Španielska, Maroka a Libanonu. Pochutnať si tu môžete na Tapas, Mezze alebo jednoducho na chrumkavej pizze.
Kapacita: 70 miest | Dress code: Casual Chic
Otváracie hodiny: Obed: 12:00 – 15:00 / Večera: 19:00 – 22:00

Adam & EVE

Reštaurácia Adam & Eve ponúka jedlá „ázijskej kuchyne“. Je zakomponovaná do prírody. Jedna z charakteristických čŕt tejto reštaurácie je otvorená kuchyňa. Koncept sa zameriava na chute juhovýchodnej Ázie s dôrazom na malajzijskú, thajskú, singapurskú a indonézsku kuchyňu.

Na obed a večeru ponúkané menu “A la Carte”.
Kapacita: 70 miest | Dress code: Casual Chic
Otváracie hodiny: Obed: 12:00 – 15:00 / Večera: 19:00 – 22:00

Cyann

Reštaurácia Cyann ponúka jedinečný koncept a dizajn. Ponúka nádherný pohľad na pláž Port Launay. Obed sa ponúka v neformálnej atmosfére. Môžete sa tešiť na výber jedál z francúzskej kuchyne s vplyvom Áziskej kuchyne. V čase obeda určite nemôžete vynechať Sushi bar pri bazéne. V čase večere sa reštaurácia mení na elegantné miesto.
Kapacita: 50 miest | Kód obliekania: Elegantné/formálne
Otváracie hodiny: Obed: 12:00 – 15:00 / Sushi: 12:00 – 16:00
Večera: 19:00 – 22:00

Seselwa

Seselwa “ostrovná kuchyňa” je  reštaurácia s celodenným stravovaním s neformálnou a živou atmosférou s výhľadom na nádhernú severnú pláž. Raňajky sú podávané formou bufetu pre našich hostí ubytovaných v Senior suitach a Vilách. Na obed a večeru ponúka miestne špeciality, grilované miestne jedlá, najlepšie ingrediencie a príchute ostrovova, buď prostredníctvom “A la Carte”
menu alebo formou bufetu.
Kapacita: 120 miest | Dress code: Casual Chic
Otváracie hodiny: Raňajky: 07:00 – 10:30 / Obed: 12:00 – 15:00 /
Občerstvenie: 15:00 – 17:00 / Večera: 19:00 – 22:00

Žiadosť o kalkuláciu

zadajte požadovaný termín

Načítava sa...