O nás

Cestovná kancelária Enjoy Travel, s.r.o.

 

Sme spoľahlivá cestovná kacelária, ktorá na slovensskom trhu pôsobí už od roku 2008. Sme poistení proti insolventnosti a za tie roky sme na svoje služby nemali ani jednu reklamáciu. Naši klienti dostávajú tú najvyššiu kvalitu a osobitý prístup. Nesnažíme sa klientov zmiasť rôznymi príplatkami, naše ceny sú prehľadné a kompletné bez skrytých poplatkov! V našej ponuke je možné nájsť celý svet, pričom sa zameriavame na Spojené štáty americké, kde máme bohaté skúsenosti.

 

Pri všetkých našich zájazdoch zaručujeme klientovi spoľahlivého slovensky hovoriaceho sprievodcu, ktorý v danej krajine žije a dobre ju pozná. Kedže naši delegáti sa počas celého roka nachádzajú v danej krajine, našou veľkou výhodou je práve to, že sa vieme klientovi časovo prispôsobiť.

 

Špecialitou našej cestovnej kancelárie sú aj svadby v zahraničí, veľmi obľúbenou destináciou je Las Vegas, kde svadby sú cenovo najdostupnejšie (v roku 2009 sme organizovali vrámci reklamnej kampane svadbu vo Vegas aj Erike Barkolovej a Lenke Šoóšovej), ďalej Havajské ostrovy, Mauritius, Srí Lanka a pod. Svadby v zahraničí sa tešia čoraz väčšej popularite najmô kvôli tomu, že novomanželia môžu spojiť svoju rozprávkovú svadbu so svadobnou cestou.

 

Ak ste náruživým cestovateľom a počas dovolenky chcete vidieť čo najviac, odporúčame vám vyskúšať veľmi populárne luxusné plavby, kde počas plavby navštívite množstvo rôznych a zaujímavých miest. Okrem iných lodných spoločností, ponúkame aj spoločnosť Carnival Cruises, ktorej sme obchodným zástupcom a vieme vás prekvapiť skutočne nízkou cenou na plavbu v Karibiku.

 

Enjoy your travel with ENJOY TRAVEL 🙂

 

https://www.facebook.com/enjoytravel.sk

KONTAKTUJTE NÁS

ADRESA:

Drieňová 1/M - Eden Park,
82101 Bratislava

MOBIL:

+421 903 037 702
+421 903 532 950

EMAIL:

enjoytravel@enjoytravel.sk