O nás

Cestovná kancelária Enjoy Travel, s.r.o.

 

Sme spoľahlivá cestovná kancelária, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už od roku 2008. Sme poistení proti insolventnosti a za tie roky sme na svoje služby nemali ani jednu reklamáciu. Naši klienti dostávajú tú najvyššiu kvalitu a osobitý prístup. Naše ceny zájazdov sú prehľadné a kompletné bez skrytých poplatkov. Nesnažíme sa vás zbytočne miasť.

 

Pri destináciách sa prioritne zameriavame na Spojené štáty americké, kde máme bohaté skúsenosti. Môžete s nami navštíviť napríklad Miami, Las Vegas, či New York. No okrem toho u nás nájdete aj Áziu (Dubaj) či Afriku (Zanzibar).

 

Pri všetkých našich zájazdoch zaručujeme klientovi spoľahlivého slovensky hovoriaceho sprievodcu, ktorý v danej krajine žije a dobre ju pozná. Keďže naši delegáti sa počas celého roka nachádzajú v danej krajine, našou veľkou výhodou je práve to, že sa vieme klientovi časovo prispôsobiť.

 

Špecialitou našej Cestovnej kancelárie Enjoy Travel sú aj svadby v zahraničí. Tie sa tešia čoraz väčšej popularite najmä kvôli tomu, že novomanželia môžu spojiť svoju rozprávkovú svadbu so svadobnou cestou. Veľmi obľúbenou destináciou je Las Vegas, kde sú svadby cenovo najdostupnejšie. (V roku 2009 sme organizovali v rámci reklamnej kampane svadbu vo Vegas aj Erike Barkolovej a Lenke Šóošovej), ďalej Havajské ostrovy, Maurícius, či Srí Lanka.

 

Ak ste náruživým cestovateľom a počas dovolenky chcete vidieť čo najviac, odporúčame vám zažiť veľmi populárne luxusné plavby so slovenským delegátom. Počas nich navštívite množstvo rôznych a zaujímavých miest. Okrem iných lodných spoločností, ponúkame aj spoločnosť Carnival Cruises, ktorej sme obchodným zástupcom a vieme vás prekvapiť skutočne nízkou cenou na plavbu v Karibiku.

 

Enjoy your travel with ENJOY TRAVEL 🙂

KONTAKTUJTE NÁS

ADRESA:

Drieňová 1/M - Eden Park,
82101 Bratislava

MOBIL:

+421 903 037 702
+421 903 532 950

EMAIL:

enjoytravel@enjoytravel.sk

Elevate Your Betting Game: Correct Score Football Predictions & Tips