DOVOLENKA LAS VEGAS

Na začiatku nášho 8 - dňového zájazdu vám predstavíme Las Vegas – svetové hlavné mesto zábavy. Vegas je úžasné mesto plné energie, nachádzajúce sa v strede nevadskej púšte, v ktorom nie je možné , aby ste sa čo i len chvíľku nudili.

 

Uvidíte rozprávkový "Strip" plný svetoznámych hotelov a kasín (Bellagio, MGM Grand, hotel Ceasar Palace, hotel Wynn, hotel Luxor a mnoho ďalších), kde pulzuje pestrý nočný život. Môžte sa dosýta nadýchať atmosféry veľkého hazardu, bez toho, aby ste sa obávali o svoje „milióny“. Samozrejme, že hráči majú všetky drinky zadarmo.

 

Ďalej uvidíte nočné kluby, v ktorých najväčšie celebrity usporadúvajú svoje párty, divadlá, kde pôsobia najtalentovanejší umelci sveta, ktorí sa vám predstavia v nezabudnuteľných shows. Pre náruživých hráčov golfu sú tu perfektné golfové ihriská, nezabudnuteľný zážitok vám pripraví prekrásna tancujúca fontána pred hotelom Bellagio na umelo postavenom jazere, pre milovníkov adrenalínu zasa horské dráhy, nočný let helikoptérou a mnoho iného.

Vegas je hlavným mestom zábavy, ale možno sa medzi vami nájdu aj takí, ktorí si chcú povedať svoje „áno“ na spoločnej ceste životom. Svadba v Las Vegas – to znie úžasne!

 

Za spolupráce našej cestovnej kancelárie vám vieme zariadiť svadbu vašich snov. Aj mnohé celebrity neodolali tomuto magickému miestu, najmä pre jednoduchosť, ale aj nízke náklady s tým spojené. Neodmysliteľnou súčasťou zájazdu je výlet do Grand Canyonu (fakultatívne). Je to prírodná scenéria, „vyrezaná“ riekou Colorado počas miliónov rokov do kamenného podkladu.

 

V súčasnosti je to časť Národného parku Grand Canyon a obravská pýcha Ameriky. Priamo v Grand Canyone na vrchole je pripravený domorodý indiánsky obed a fakultatívne aj prelet lietadlom alebo helikoptérou.

 

Z USA nie je možné sa vrátiť bez poriadneho nákupu značkového oblečenia, kozmetiky a elektroniky za veľmi sympatické ceny. Toto všetko absolvujete s delegátom cestovnej kancelárie, ktorý vám poskytne dôležité informácie a pomôže v prípade núdze.

CENA ZAHŔŃA:

6 x ubytovanie na STRIPE v hoteli 3* (za príplatok možné iné hotely)

letenka vrátane všetkých poplatkov

transfery v USA letisko – hotel – letisko

služby slovenského delegáta

poistenie proti úpadku CK

vybavenie ESTA formuláru vrátane poplatkov

príručná batožina

CENA NEZAHŔŇA:

fakultatívne výlety

komplexné cestovné poistenie

stravu

miestnu daň 45 USD/izba/noc

batožinu na odbavenie

ZĽAVY!

Príplatok za jednolôžkovú izbu 250 Eur.

Zľava pre 3. osobu na izbe 50 Eur.

 

Program NHL v Las Vegas 2023/24 počas zájazdov

 • 08.11.2023 - Vegas vs. LA Kings
 • 10.11.2023 - Vegas vs. San Jose Sharks
 • 02.12.2023 - Vegas vs. Washington Capitals
 • 04.12.2023 - Vegas vs. St. Luis Blues
 • 18.01.2024 - Vegas vs. New York Rangers
 • 20.01.2024 - Vegas vs. Pittsburgh Pinguins
 • 20.02.2024 - Vegas vs. Nashville Predators
 • 22.02.2024 - Vegas vs. Tornto Maple Leafs
 • 07.03.2024 - Vegas vs. Vancouver Canucks
 • 09.03.2024 - Vegas vs. Detroit Red Wings
 • 11.04.2024 - Vegas vs. Minnesota Wild
 • 14.04.2024 - Vegas vs. Chicago Black Hawks

Vsupenky vieme zabezpečiť.

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

Tento zájazd je možné skombinovať s pobytom v New Yorku alebo kdekoľvek v USA!  Ak Vám nevyhovuje termín alebo dĺžka pobytu, napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku podľa Vášho želania.

 

NOVINKA!
Dovolenku je možné kúpiť aj na splátky. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

REZERVÁCIA

write your detail or leave blank

K dispozícii nie sú žiadne rezervácie
Načítava sa...