NEW YORK SO SLOVENSKÝM DELEGÁTOM POČAS CELÉHO POBYTU

Nevyznáte sa na letiskách? Máte problém so cudzím jazykom? Tak potom je tento zájazd určený práve pre Vás.

 

Od začiatku až do konca zájazdu bude s Vami slovenský zástupca cestovnej kancelárie, ktorý Vás prevedie prestupovými letiskami a zabezpečí všetko potrebné počas zájazdu..

Veľké jablko, Mesto, ktoré nikdy nespí, Gotham, Taviaci kotol - to sú prezývky tohto najväčšieho amerického mesta, centra svetového obchodu a finančníctva.

 

Kto by nepoznal pojmy ako Socha slobody, Empire state building, Wall street, Manhattan, Broadway, Times Square, Carnegie Hall, Madison Square Garden a mnoho ďalších. Ale stále je viac tých, ktorí by tieto miesta chceli vidieť a zažiť. Poďte teda s nami na predĺžený víkend za „Veľkú mláku“ a ochutnajte z Veľkého jablka!

 

Prejdite sa po 5th Avenue, rozhliadnite sa zo strechy najvyššieho mrakodrapu, dajte si piknik v Central Parku, navštívte Metropolitan Museum of Art. Alebo si chcete pozrieť zápas NHL, NBA? Toto všetko sa dá stihnúť počas superzájazdu v New Yorku.

 

Počas dovolenky v New Yorku strávite spolu 3 noci, slovenský delegát vám počas celého pobytu bude k dispozícii, prevedie Vás mestom a ponúkne možnosti výletov a miesta, kde sa môžte zabávať a nakupovať.

 

V cene je zahrnutá kompletná doprava (letecká + autobusová)  a 3 noci v hoteli priamo na Manhatane, slovenký delegát, výlety v New Yorku. Neváhajte a zažite s nami New York!

CENA ZAHŔŃA:

3 x ubytovanie v 3* hoteli na Manhattane

letenka vrátane všetkých poplatkov

transfery z letiska a na letisko v USA

služby slovenského delegáta počas celého pobytu

2 dni prehliadka mesta so slovenským delegátom CK

poistenie proti úpadku CK

vybavenie ESTA formuláru vrátane poplatkov za vstupné formality

príručná batožina

CENA NEZAHŔŇA:

komplexné poistenie

strava a prepitné

miestna daň 1,5 USD/noc

poplatky za odbavenú batožinu 50 Eur/kufor/smer

cestovné po New Yorku (lístok na metro)

ZĽAVY!

Príplatok za jednolôžkovú izbu 250 Eur.

Zľava pre 3. osobu na izbe 50 Eur.

 

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

 

REZERVÁCIA

K dispozícii nie sú žiadne rezervácie
Načítava sa...