Zájazd do New Yorku - ECONOMY

Veľké jablko, Mesto, ktoré nikdy nespí, Gotham, Taviaci kotol - to sú prezývky tohto najväčšieho amerického mesta, centra svetového obchodu a finančníctva.

Kto by nepoznal pojmy ako Socha slobody, Empire state building, Wall street, Manhattan, Broadway, Times Square, Carnegie Hall, Madison Square Garden a mnoho ďalších. Ale stále viac je tých, ktorí by tieto miesta chceli vidieť a zažiť.

Poďte teda s nami na predĺžený víkend za „Veľkú mláku“ a ochutnajte z Veľkého jablka! Prejdite sa po 5th Avenue, rozhliadnite sa zo strechy najvyššieho mrakodrapu, dajte si piknik v Central Parku, navštívte Metropolitan Museum of Art. Alebo si chcete pozrieť zápas NHL, NBA?

 

Toto všetko sa dá stihnúť počas supervíkendu, vašej dovolenky v New Yorku.

V New Yorku strávite spolu 3 noci, zástupca cestovnej kancelárie (slovensky hovoriaci) vám počas pobytu bude k dispozícii, prevedie Vás mestom a ponúkne možnosti výletov a miesta, kde sa môžete zabávať a nakupovať.

 

V cene zájazdu je zahrnutá kompletná letecká doprava  a 3 noci v hoteli priamo na Manhataneslovenký delegát. Neváhajte a zažite s nami New York!

CENA ZAHŔŃA:

3 x ubytovanie v New Yorku na Manhattane - 3* hotel

letenka vrátane všetkých poplatkov

služby slovenského delegáta

1 deň prehliadka mesta so slovenským delegátom CK

poistenie proti úpadku CK

vybavenie ESTA formuláru vrátane poplatkov za vstupné formality

CENA NEZAHŔŇA:

komplexné poistenie

strava a prepitné

miestna daň 1,5 USD/noc

transfery z letísk v NY

ZĽAVY!

Príplatok za jednolôžkovú izbu 350 Eur.

Zľava pre 3. osobu na izbe 50 Eur.

 

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

Tento pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní a skombinovať so zájazdom do Las Vegas alebo kdekoľvek v USA! Ak Vám nevyhovuje termín alebo dĺžka pobytu, napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku podľa Vášho želania.

 

NOVINKA!
Dovolenku je možné kúpiť aj na splátky. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

REZERVÁCIA

K dispozícii nie sú žiadne rezervácie
Načítava sa...