ZÁJAZD LAS VEGAS - NEW YORK

Ak chcete spoznať Spojené štáty Americké, navštívte dve najzaujímavejšie mestá plné protikladov Las Vegas – hlavné mesto zábavy,  nachádzajúce sa v strede nevadskej púšte, v ktorom nie je možné, aby ste sa čo i len chvíľku nudili, a svetoznámy New York - najväčšie americké mesto, centrum svetového obchodu a finančníctva.

 

Počas 8-dňového zájazdu zažijete tie najúžasnejšie miesta v Severnej Amerike, v New Yorku na vlastné oči zažijete Sochu slobody, Empire state building, Wall street, Manhattan, Broadway, Times Square, Carnegie Hall, Madison Square Garden, počas dovolenky v Las Vegas nájdete množstvo neuveriteľných hotelov, kasín, shows, koncertov alebo fakultatívne výlet do Grand Canyonu – zázraku americkej prírody.

Výletom vás prevedú naši skúsení delegáti, ktorí vás s mestom zoznámia, poskytnú informácie o možnostiach stravovania, výletov, zábavy a samozrejme aj nákupov, pretože z USA sa nie je možné vrátiť bez poriadneho nákupu značkového oblečenia, kozmetiky a elektroniky za veľmi sympatické ceny.

CENA ZAHŔŃA:

cena platí pri ubytovaní dvoch osôb v dvojlôžkovej izbe

4 x ubytovanie v 3* hoteli priamo na Stripe v Las Vegas

2 x ubytovanie v 3* hoteli priamo na Manhattane

letenky vrátane všetkých poplatkov

transfery letisko – hotel – letisko

služby slovenského delegáta

poistenie proti úpadku CK

vybavenie ESTA formuláru

CENA NEZAHŔŇA:

komplexné poistenie

strava a prepitné

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

Tento pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní a skombinovať so zájazdom kdekoľvek v USA! Ak Vám nevyhovuje termín alebo dĺžka pobytu, napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku podľa Vášho želania.

 

NOVINKA!
Dovolenku je možné kúpiť aj na splátky. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

REZERVÁCIA

Načítava sa...