Las Vegas - Grand Canyon - Yosemite NP - San Francisco - Hawaii

Navštívte tie najobľúbenejšie miesta Ameriky, miesta, ktoré nemôžu chýbať v žiadnom americkom filme a miesta o ktorých píšu básnici a spievajú speváci.

 

Pozrite si s nami to najkrajšie z Ameriky! Počas nášho výletu navštívime jej najzaujímavejšie miesta na západnom pobreží – Las Vegas, Grand Canyon, Yosemite park, San Francisco a nakoniec oddych na  Havaji.

Našou prvou zastávkou bude Las Vegas –svetové hlavné mesto zábavy. Vegas je úžasné mesto plné energie nachádzajúce sa v strede nevadskej púšte, v ktorom nie je možné, aby ste sa čo i len chvíľku nudili.

 

Uvidíte rozprávkový "Strip" plný svetoznámych hotelov a kasín (Bellagio, MGM Grand, hotel Ceasar Palace, hotel Wynn, hotel Luxor a mnoho ďalších), kde pulzuje pestrý nočný život. Môžte sa dosýta nadýchať atmosféry veľkého hazardu, bez toho, aby ste sa obávali o svoje „milióny“. Samozrejme, že hráči sú vítaní a majú všetky drinky zadarmo.

 

Ďalej uvidíte nočné kluby, v ktorých najväčšie celebrity usporadúvajú svoje párty, divadlá, kde pôsobia najtalentovanejší umelci sveta a ktorí sa vám predstavia v nezabudnuteľných shows. Pre náruživých hráčov golfu sú tu perfektné golfové ihriská, nezabudnuteľný zážitok vám pripraví prekrásna tancujúca fontána pred hotelom Bellagio na umelo postavenom jazere, pre milovníkov adrenalínu zasa horské dráhy, nočný let helikoptérou a mnoho iného.

Našou ďalšou zastávkou a neodmysliteľnou súčasťou zájazdu je výlet do Grand Canyonu. Je to prírodná scenéria, „vyrezaná“ riekou Colorado počas miliónov rokov do kamenného podkladu.

Tentokrát navštívime Grand Canyon south rim, počas cesty bude tiež prechádzať po svetoznámej Route 66.

 

Nasleduje presun do San Francisca, cestou sa zastavíme v Death Valley. prenocujeme vo Fresne. Ráno budeme pokračovať do národného parku Yosemite. Počas prehliadky národného parku sa pokocháme výhľadmi na skaly El Capitan a Half Dome. Absolvujeme krátky okruh po národnom parku, počas ktorého uvidíme najvyšší vodopád v Yosemitoch s výškou 740 metrov.

Večer dorazíme konečne do San Francisca, na druhý deň si prejdeme najznámejšie miesta ako most Golden Gate, Fisherman Wharf, kde sa zastavíme na známom móle 39, kde si môžme pozrieť tulene vyhrievajúce sa na slnku.

Prejdeme sa po najklukatejšej ulici na svete. Chýbať nemôžu samozrjme známe San Franciské električky, Market street, Union Square a Chinatown.

Ďalší deň navštívime najznámejšiu väznicu na svete Alcatraz.

A konečne je to tu, odlet na Hawaii, konkrétne na Oahu, kde strávime 6 nocí na známej pláži Waikiki, navštívime vojenskú základňu Pearl Harbor.

Program zájazdu:

 

27.10. – prílet do Las Vegas vo večerných hodinách
28.10. – Red Rod Canyon, nákupy v outlet centre, prehliadka Stripu + staré Las Vegas
29.10. – Grand Canyon south rim
30.10. – odchod do Fresna, cestou Death Valley
31.10. – Yosemite national park, pokocháme sa skalami El Capitan a Half Dome, túrička k najvyšším vodopádom Yosemite 740 m, cca 1,5 míle. Príchod od San Francisca, ubytovanie sa v hoteli
01.11. – Prehliadka mesta + Golden gate most
02.11. – Alcatraz + voľný program
03.11. – odlet do Honolulu
03.11. – 08.11. – Pearl Harbor, Sopka, kúpanie....
09.11. ráno odlet domov

Cena 2990 Eur/osoba

CENA ZAHŔŃA:

medzinárodná letenka vrátane letiskových poplatkov

vnútroštátne letenky San Francisco - Oahu vrátane letiskových poplatkov

transfery z letísk a na letiská v USA

3 noci ubytovanie v 3* hoteli v Las Vegas priamo na Stripe

1 noc ubytovanie v 3* hoteli vo Fresne s raňajkami

3 noci ubytovanie v 3* hoteli v San Franciscu s raňajkami

6 nocí ubytovanie v 3* hoteli na Oahu

výlet do Grand Canyonu

presuny autom z Las Vegas do San Francisca

slovensky hovoriaci zástupca CK Enjoy Travel v každom meste

poistenie proti insolvencii CK

vstupné formality do USA

CENA NEZAHŔŇA:

komplexné cestovné poistenie

strava a prepitné

resort fee v Las Vegas 22 USD/osoba/noc

resort fee na Oahu 13 USD/osoba/noc

fakultatívne výlety

Naše ceny sú kompletné bez akýchkoľvek skrytých poplatkov!!! Na trhu úspešne pôsobíme už od roku 2008 ako špecialisti na USA.

Tento pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní a skombinovať so zájazdom kdekoľvek v USA! Ak Vám nevyhovuje termín alebo dĺžka pobytu, napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku podľa Vášho želania.

 

NOVINKA!
Dovolenku je možné kúpiť aj na splátky. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

REZERVÁCIE

Načítava sa...
Elevate Your Betting Game: Correct Score Football Predictions & Tips