Reštaurácie na lodi Enchated Princess

Na lodi Enchanted Princess si môžete vybrať s množstva reštaurácií, z ktorých je väčšina v cene plavby. Princess ponúka bezkonkurenčné možnosti stravovania na celej lodi so širokou škálou kulinárskych špecialít, ktoré vyhovujú každému jazýčku, od nekonečného výberu formou bufetu po gurmánsku pizzu, mrazivé pochúťky, dekadentné dezerty a oveľa viac

 

V cene plavby sú zahrnuté:

 

Bufetová reštaurácia – World Fresh Marketplace

 

Kedykoľvek navštívite, nájdete množstvo dobre vyvážených možností, z ktorých si môžete vybrať. Zastavte sa na raňajky a navštívte gurmánsku palacinkáreň alebo si vychutnajte jednu jedinečných horúcich ponúk ceraálií. Na obed tu môžte nájť ručne vyrábané sendviče, regionálne inšpirované jedlá a polievky. Na večeru je tu všetko od obľúbených medzinárodných jedál, cestovín, plus množstvo čerstvého ovocia a šalátov a samozrjeme nemôžu chýbať ani dezerty.

Hlavné reštaurácie – Santorini, Capri, Amalfi

 

Reštaurácie s obsluhou, kde sú podávané hlavne luxusné niekoľko chodové večere. Čas večere si môžete vybrať cez aplikáciu Princess ako vám to vyhovuje.

Gigi Alfredo Pizzeria

 

Reštaurácia ponúka autentickú neapolskú pizzu na objednávku v reštaurácii pomenovanej po našom vlastnom šéfkuchárovi a inšpirovanej farbami a krajinou pobrežia Amalfi.

International Cafe

 

Medzinárodná kaviareň na námestí Piazza, ktorá je otvorená 24 hodín denne, je miestom, kde si môžete vybrať z neustále sa meniaceho sortimentu malých jedál, pochúťok a gurmánskych nápojov. Dajte si čerstvo upečený croissant na začiatok dňa, ochutnajte koláče a quiche alebo si vyberte zo širokej ponuky šalátov a sendvičov na obed a večer si doprajte dekadentné dezerty. Fanúšikovia kávy a čaju si zamilujú ponuku kávy New Grounds Crafted Coffee, ktorá obsahuje rôzne špeciálne nápoje na báze espressa vyrobené z vlastnej zmesi kávových zŕn, ako aj fúzie ľadového čaju.

The Salty Dog Cafe

 

Táto neformálna reštaurácia na hornej palube má svoj názov podľa známeho miesta v letovisku Hilton Head Island. Vychutnajte si originálne položky z jedálneho lístka z kaviarne, ako je prvotriedny kôš na hamburgery a kuracie prúžky – spolu s obľúbenými princezničkami, ako sú párky v rožku a kuracie sendviče. Odhaľte legendu o Jakeovi, ikonickom psovi v žltom klobúku

Alfredo´s Slice

 

Pizzeria na najvyššej palube. Vyskúšajte kúsok ocenenej pizze v neapolskom štýle. Jednoducho a chutne len so syrom alebo ho zmiešajte s rôznymi polevami, ktoré sa denne menia.

Špecializované reštaurácie – za poplatok

 

Chef’s Table Lumiere

 

Chef’s Table Lumiere, mimoriadna pochúťka pre gastronómov aj gurmánskych nováčikov, je dokonalým kulinárskym výletom pre každú príležitosť. Doprajte si šampanské a predjedlá, po ktorých nasleduje extravagantná viacchodová večera vytvorená a organizovaná výkonným šéfkuchárom lode. Ideálne na oslavu výročia alebo míľnika alebo len na to, aby bola vaša dovolenka na výletnej plavbe ešte úžasnejšia.

The Catch by Rudi

 

Môžete tu ochutnať všetko od úlovku dňa až po surový bar s morskými plodmi. Oslava všetkého z oceánu, od menu až po prostredie, od šéfkuchára Rudiho Sodamina, vedúceho kulinárskeho umenia.

Sabatini´s Trattoria

 

Táto talianska reštaurácia sa môže pochváliť novým jedálnym lístkom a novou polohou v blízkosti našich ďalších miest s talianskou tematikou na palube 7, výstižne nazvaného Settimo Cielo („siedme nebo“), ale v skutočnosti je to len návrat k našim koreňom a osvedčeným rodinným receptom našich šéfkuchárov. Ručne vyrábané cestoviny, výdatné hlavné jedlá a kvalitné vína z nich robia ideálne jedlo, ktoré môžete zdieľať s tými, ktorých máte radi.

Crown Grill

 

Crown Grill bol zaradený medzi „Najlepšie steakhousy na výletných lodiach“ od USA TODAY. Táto špeciálna reštaurácia, ktorá ponúka prvotriedne vyzreté hovädzie mäso a čerstvé morské plody, ponúka intímny kulinársky zážitok v klasicky elegantnom prostredí a otvorenú kuchyňu, kde kuchári pripravujú a varia na objednávku kvalitné kusy hovädzieho mäsa, kotlety a morské plody.

O´Malley´s Irish Pub

 

Máte pocit, že ste vstúpili do krčmy v Dubline. Je to miesto, kde môžete priviesť celý gang na oslavu narodenín alebo sledovať hru. Krčma pomenovaná po slávnej írskej pirátskej kráľovnej je plná sýtej hnedej a tmavozelenej farby.

Exkluzívne plavby so slovenským delegátom