trnikovalucia

02 októbra 2019

Nekomentované

Dovolenka trochu inak – výletné plavby

Radi objavujete nové krajiny, ale potrpíte si na pohodlie a luxus? Chcete vidieť čo najviac a pritom nemať starosti s cestovaním? Hľadáte nové alternatívy k tradičným dovolenkám alebo poznávacím zájazdom? Je tu jedna možnosť. Vyskúšajte výletné plavby. Ich najväčšou výhodou je spojenie pohodlia a návštevy viacerých destinácií.

Plávajúce hotely

Takéto výletné lode dokážu poňať stovky až tisícky ľudí naraz. Sú navrhované s ohľadom na maximálny komfort a ich výhodou je, že predstavujú malé mesto, kde klienti počas plavby trávia svoj čas, zabávajú sa, jedia, oddychujú. Je teda jasné, že na lodi trávi klient veľa času a keď spí, vtedy sa loď najčastejšie presúva do novej destinácie. 

Základom pre klienta je vybrať si nie len destináciu plavby, ale aj správnu loď. Mali by ste vedieť ako si plavbu predstavujete, či chcete väčšiu, menšiu loď, aké služby by mala obsahovať, vybrať si veľkosť kajút, možnosti zábavy, atrakcií, športovísk, divadelných predstavení, spa centrá či kulinárske zážitky. Život na lodi tak môže pripomínať pre klienta život v päťhviezdičkovom hoteli. Môžete si dopriať prepychové vybavenia kajút, priestranné terasy s panoramatickými výhľadmi, bazény, interiér plný skla, mramoru, či knižnice s kozubom. 

Najnovším trendom, najmä u mladšej generácie, sú plavby na menších lodiach, ktoré zastavujú v menej preplnených prístavoch a ponúkajú aj viacdňové státie, alebo kotvenie do neskorých nočných hodín.

Exotika, aj Európa trochu inak

Najväčší záujem je o plavby po Stredozemnom mori, keďže združujú všetky obľúbené južné štáty a vy sa môžete pozrieť do Talianska, Španielska, Portugalska, Grécka a niektoré lode dokonca pokračujú  do Izraela. Zaujímavé sú plavby po juhovýchodnej Ázii a samozrejme Karibik. Veľmi lákavé je však aj plavenie sa po Nórsku alebo okolo Japonska.

Vyberajte podľa vás

Ponuka výletných plavieb je už naozaj široká a jednotlivé plavby môžu byť rozdelené aj podľa ich zamerania. Niektoré sa zameriavajú na konkrétnu tému, napríklad skúmanie určitého historického obdobia, iné môžu byť zamerané na určitú oblasť, napríklad na vinárske oblasti. Základom sú však všeobecné plavby, ktoré združujú len tie najznámejšie miesta na trase plavby. 

Záleží o aký typ plavby máte záujem. Niektoré plavby sú zamerané na spoznávanie jedného alebo dvoch štátov, iné sa snažia klientom pripraviť čo najširšiu ponuku zastávok a z každej krajiny vybrať jedno najzaujímavejšie miesto. Aj naša ponuka výletných plavieb je plná zaujímavých destinácií, kde si určite každý príde na svoje.

Preto si stačí len vybrať a vyskúšať plavbu snov, plnú oddychu a spoznávania nových krajín, ktorá vám zaručene prinesie množstvo zážitkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Elevate Your Betting Game: Correct Score Football Predictions & Tips