LAS VEGAS

Za týždeň vo Vegas môžete zažiť toľko, koľko nezažijete možno ani za celý život. Vegas sa dá navštíviť počas celého roka, ale asi najlepším obdobím je marec až október, keď už je aj bazénová sezóna v plnom prúde, vrátane „pool parties“.

Zájazd podľa priania klientov

Las Vegas sa dá veľmi pekne skombinovať s Los Angeles, New Yorkom, alebo San Franciscom. Keďže máme na mieste celoročne českú, veľmi šikovnú a milú delegátku, vieme vám pobyt nakombinovať podľa vášho priania. Delegátka vás počká na letisku, zavezie do hotela, absolvuje s vami prehliadku mesta, v prípade svadieb vybaví s vami svadobnú licenciu aj obrad. Takisto vám pomôže vybaviť lístky na shows i výlety, takže nemusíte mať najmenšie obavy, aj keď po anglicky neviete. Toto všetko môžete mať už od 2 osôb na zájazde.

Čo sa výletov týka, odporúčame návštevu Grand Canyonu. Cestou sa stavíte na svetoznámej priehrade na rieke Colorado, postavenej na hranici štátov Nevada a Arizona, pomenovanej po prezidentovi Hooverovi, ktorý ju dal v 30-tych rokoch postaviť – Hoover Dam a práve vďaka ktorej mesto Las Vegas aj založili, pre robotníkov, ktorí na tejto gigantickej stavbe pracovali.

Ďalším pekným výletíkom je Red Rock Canyon, ktorý sa nachádza len kúsok od Las Vegas, je to veľmi fotogenické a turistami vyhľadávané miesto. S touto zastávkou môžete spojiť aj veľmi obľúbené outletové nákupy.

A teraz samotné Vegas

Všetkých klientov ubytovávame priamo na Stripe – hlavnej ulici, kde sa nikdy nespí. Hotely sú takto poprepájané pešou promenádou, kde už len samotná prechádzka je zážitok. Stretnete množstvo rozlúčok so slobodou, Elvisov, Marilyn Monroe, no aj samotné hotely ponúkajú zdarma množstvo shows. Bellagio spievajúce fontány, to je úplná srdcovka, ja nikdy nemám dosť, adrenalínová vyhliadka Stratosphere, potápajúca sa loď v Treasure Island, gondolieri vo Venetian hotel a Fremont Street, staré Las Vegas s interaktívnym tunelom a množstvom koncertov.

 

Vo Vegas vystupujú tí najlepší umelci sveta, pravidelne tam má show David Copperfield, momentálne je otvorená nová koncertná hala, kde koncertuje U2, Circus de Soleil a viete, že minulý rok vyhrali Las Vegas Golden Knights Stanley Cup? Radi vám pomôžeme s kúpou lístkov na NHL, ako i vybavením vystúpení. Keď už ste vo Vegas, radi vám vybavíme aj právoplatnú svadbu. Na výber tu máte množstvo kaplniek, záhradných altánkov, ale aj napr. svadby v kabriolete, alebo s Elvisom ako oddávajúcim, no a ceny sú skutočne výborné. Do hotela príde po vás limuzína, pri celom obrade asistuje naša delegátka a my vám na Slovensku pomôžeme so správoplatnením dokumentov. Nepoznám skutočne nikoho, komu by sa tento zájazdík nepáčil. Tak už naozaj len hurá do Vegas !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Elevate Your Betting Game: Correct Score Football Predictions & Tips